首页 / 通孔式电阻器 / MBA02040C3322FC100
minImg
MBA02040C3322FC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MBA02040C3322FC100
描述:
RES 33.2K OHM 0.4W 1% AXIAL
库存 : 833
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 33.2 kOhms
Series MBA/SMA 0204 - Professional
Power (Watts) 0.4W