首页 / 通孔式电阻器 / MBA0204VD3322CC100
minImg
MBA0204VD3322CC100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MBA0204VD3322CC100
描述:
RES 33.2K OHM 1/4W 0.25% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 33.2 kOhms
Series MBA/SMA 0204 - Precision
Power (Watts) 0.25W, 1/4W