MBKK1608T3R3M
Taiyo Yuden
型号:
MBKK1608T3R3M
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
0603 (1608 Metric)
描述:
FIXED IND 3.3UH 600MA 512MOHM SM
库存 : 10606
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 512mOhm Max
Series MCOIL™, MB
Inductance 3.3 µH