SMC Diode Solutions
型号:
MBRF10100
封装:
ITO-220AC
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 100V ITO220AC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
10
$0.47785
$4.7785
100
$0.33098
$33.098
500
$0.276526
$138.263
1000
$0.235344
$235.344
2000
$0.209608
$419.216
5000
$0.198569
$992.845
10000
$0.183863
$1838.63
50000
$0.182048
$9102.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 100 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 850 mV @ 10 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBRF1010 |