Omron Automation and Safety
型号:
MC-S2PC10
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR REED SW DPST CABLE LEADS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$206.511
$206.511
5
$203.4767
$1017.3835
10
$194.36525
$1943.6525
25
$182.2176
$4555.44
50
$157.92192
$7896.096
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Must Release | 12mm |
| Must Operate | 9mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 230VAC, 24VDC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Conduit Thread Size | - |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Product Status | Active |
| Series | MC-S-STI |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MC-S2 |