Sensata-Cynergy3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$263.0455
$263.0455
10
$250.52545
$2505.2545
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 80°C |
| Voltage Rating | 60VDC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | MC |
| Type | Liquid |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | 304 Stainless Steel |
| Package | Bulk |
| Current | 250 mA |
| Base Product Number | MC05A |