Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MC08EA220J-TF
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 22PF 5% 100V 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.957
$1.957
10
$1.5827
$15.827
50
$1.38168
$69.084
100
$1.20897
$120.897
500
$0.92112
$460.56
1000
$0.80598
$805.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MC |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 22 pF |
| Features | RF, High Q, Low Loss |
| Package | Tape & Reel (TR) |