onsemi
型号:
MC100EP56DTG
品牌:
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC DIFF DIG MULTPL 2X2:1 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.226
$16.226
10
$14.91595
$149.1595
25
$14.29788
$357.447
100
$11.97931
$1197.931
250
$11.206428
$2801.607
500
$10.433584
$5216.792
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 2 x 2:1 |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 100EP |
| Type | Differential Digital Multiplexer |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | ±3V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 100EP56 |
| Current - Output High, Low | - |