Panduit Corp
型号:
MC100X100IG2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRE DUCT SLOTTED 2PC SCRW 6.56'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$122.9775
$122.9775
10
$119.46535
$1194.6535
25
$115.95168
$2898.792
50
$112.43801
$5621.9005
100
$108.92434
$10892.434
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), 2 Piece |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type MC |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Separate Snap in Lid (Included) |
| Height | 3.850" (97.79mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 3.921" (99.60mm) |
| Base Product Number | MC100X |