Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MC12FA221J-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 220PF 5% 100V 1210
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.18
$4.18
10
$3.3725
$33.725
50
$2.90035
$145.0175
100
$2.63055
$263.055
500
$1.95605
$978.025
1000
$1.82115
$1821.15
2500
$1.7537
$4384.25
5000
$1.719975
$8599.875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MC |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 220 pF |
| Features | RF, High Q, Low Loss |
| Package | Bulk |