onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.608
$6.08
25
$0.57114
$14.2785
100
$0.432915
$43.2915
250
$0.368448
$92.112
500
$0.350018
$175.009
1000
$0.267121
$267.121
2500
$0.2487
$621.75
5000
$0.239495
$1197.475
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | S-R Latch |
| Independent Circuits | 4 |
| Circuit | 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Delay Time - Propagation | 60ns |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MC14044 |
| Current - Output High, Low | 8.8mA, 8.8mA |