onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2959
$0.095
$281.105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Circuit | 1 x 1:1 |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Series | 4000B |
| Type | Bilateral, FET Switches |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MC14066 |
| Current - Output High, Low | - |