MC22FF681G-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MC22FF681G-F
描述:
CAP MICA 680PF 2% 1KV 2220
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1 kV
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 680 pF