onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.204
$2.204
10
$1.9836
$19.836
25
$1.87112
$46.778
100
$1.49682
$149.682
250
$1.309708
$327.427
500
$1.272297
$636.1485
1000
$1.010354
$1010.354
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | 17ns, 17ns |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1A, 2A |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 11V ~ 20V |
| Channel Type | Single |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MC33153 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.2V, 3.2V |