Midas Displays
型号:
MC42005A6W-BNMLWI-V2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
4X20 CHARACTER CHIP-ON-BOARD LCD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.0415
$29.0415
10
$26.809
$268.09
50
$23.2275
$1161.375
100
$22.4865
$2248.65
300
$19.912
$5973.6
500
$19.342
$9671
1000
$17.7935
$17793.5
3000
$17.2995
$51898.5
5000
$16.834
$84170
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Viewing Area | 77.00mm L x 25.20mm W |
| Character Format | 6 x 8 Dots |
| Controller Type | RW1063 |
| Text Color | White |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.75mm H x 2.95mm W |
| Series | MC42005A |
| Display Format | 20 x 4 |
| Number of Characters | 80 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Voltage - Supply | 5V |
| Backlight | LED - White |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | 0.55mm W x 0.55mm H |
| Mfr | Midas Displays |
| Package | Tray |
| Outline L x W x H | 98.00mm x 60.00mm x 13.60mm |
| Interface | I²C |