Panduit Corp
型号:
MC50X50IG2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRE DUCT SLOTTED 2PC SCRW 6.56'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$61.997
$61.997
10
$60.2224
$602.224
25
$58.45084
$1461.271
50
$56.67966
$2833.983
100
$54.908385
$5490.8385
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), 2 Piece |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type MC |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Separate Snap in Lid (Included) |
| Height | 1.880" (47.75mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.950" (49.53mm) |
| Base Product Number | MC50X50 |