onsemi
型号:
MC74ACT573DTR2G
品牌:
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC BUFF DVR TRI-ST OCTAL 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.6935
$6.935
25
$0.65132
$16.283
100
$0.49381
$49.381
250
$0.42028
$105.07
500
$0.399247
$199.6235
1000
$0.304694
$304.694
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74ACT |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Delay Time - Propagation | 10.5ns |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74ACT573 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |