onsemi
型号:
MC74LCX573DWG
品牌:
封装:
20-SOIC
批次:
-
描述:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.969
$0.969
10
$0.86925
$8.6925
25
$0.82536
$20.634
100
$0.633745
$63.3745
250
$0.560044
$140.011
500
$0.530556
$265.278
1000
$0.412661
$412.661
2500
$0.392027
$980.0675
5000
$0.377292
$1886.46
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | 74LCX |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Delay Time - Propagation | 1.5ns |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74LCX573 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |