onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.684
$0.684
10
$0.5985
$5.985
25
$0.56202
$14.0505
100
$0.42617
$42.617
250
$0.362672
$90.668
500
$0.344565
$172.2825
1000
$0.26295
$262.95
2500
$0.244815
$612.0375
5000
$0.235752
$1178.76
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Type | Fixed |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Voltage - Input (Max) | -35V |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Negative |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.3V @ 1A (Typ) |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MC7905 |