MCF25SJR-33K
YAGEO
型号:
MCF25SJR-33K
品牌:
YAGEO
封装:
MELF
描述:
RES SMD 33K OHM 5% 1/4W MELF
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -600ppm/°C
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 33 kOhms
Series MCF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W