Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
MCM01-001CD150J-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 15PF 5% 500V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2225
$6.2225
10
$5.529
$55.29
50
$4.83778
$241.889
100
$4.4232
$442.32
500
$3.801178
$1900.589
1000
$3.524738
$3524.738
2500
$3.455625
$8639.0625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Size / Dimension | 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MCM01 |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 15 pF |
| Features | RF, High Frequency |
| Package | Bulk |