MCR100JZHJ750
Rohm Semiconductor
型号:
MCR100JZHJ750
封装:
2512
描述:
RES SMD 75 OHM 5% 1W 2512
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 75 Ohms
Series MCR
Power (Watts) 1W