Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.182
$7.182
10
$6.4961
$64.961
25
$6.137
$153.425
40
$5.987375
$239.495
80
$5.687888
$455.03104
230
$5.089188
$1170.51324
440
$4.789814
$2107.51816
945
$4.191096
$3960.58572
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | TRUE75™ MCX |
| Cable Group | RG-174, 316 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | MCX-P |