首页 / 共模扼流圈 / MCZ2010CH900L4TA0G
minImg
MCZ2010CH900L4TA0G
TDK Corporation
型号:
MCZ2010CH900L4TA0G
描述:
CMC 100MA 4LN 90 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 3Ohm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MCZ-CH
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0804 (2010 Metric), 8 Lead
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 100mA