Amphenol ICC (FCI)
型号:
MD3670M02006111
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FML 67POS 0.020
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.78
$11.78
10
$10.4405
$104.405
25
$10.03884
$250.971
50
$9.63718
$481.859
100
$9.101855
$910.1855
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 67 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Micro Cool Edge 0.50mm |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Board Lock |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MD3670 |