MDF2016BSS120CTD25
TDK Corporation
型号:
MDF2016BSS120CTD25
描述:
FERRITE BEAD 12 OHM 0806 1LN
库存 : 3758
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 160mOhm
Impedance @ Frequency 12 Ohms @ 2 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series MDF
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.2A