MDJE2020T6R8MM
Taiyo Yuden
型号:
MDJE2020T6R8MM
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 6.8UH 850MA 630MOHM SM
库存 : 2488
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 630mOhm Max
Series MCOIL™, MD
Inductance 6.8 µH