Taiyo Yuden
型号:
MDKK3030T2R2MMV
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 2.2UH 2.2A 144MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1305
$1.1305
10
$1.0507
$10.507
25
$0.97014
$24.2535
50
$0.80845
$40.4225
100
$0.759905
$75.9905
250
$0.679022
$169.7555
500
$0.582027
$291.0135
1000
$0.51736
$517.36
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.5A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 2.2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 144mOhm Max |
| Series | MCOIL™, MD |
| Inductance | 2.2 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |