Eaton - Electronics Division
型号:
MDL-1-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.503
$4.503
5
$4.3529
$21.7645
10
$4.1971
$41.971
50
$3.2642
$163.21
100
$2.72023
$272.023
250
$2.642444
$660.611
500
$2.253856
$1126.928
1000
$2.137291
$2137.291
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 11.498 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.273 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | MDL |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |