MDL-BDC24
Texas Instruments
型号:
MDL-BDC24
描述:
BRUSHED DRIVER 40A 12V 24V LOAD
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Output 40A
Voltage - Load 12V, 24V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Weight -
Series Stellaris®, Black Jaguar
Type Module
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC