MDP160120K0GE04
Vishay Dale
型号:
MDP160120K0GE04
品牌:
Vishay Dale
封装:
16-DIP
描述:
RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16DIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 15
Height - Seated (Max) 0.155" (3.94mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 16-DIP
Series MDP
Power Per Element 125mW
Package / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)