首页 / 边缘板连接器 / MEB2-64SBR-11-A159
minImg
MEB2-64SBR-11-A159
ITT Cannon, LLC
型号:
MEB2-64SBR-11-A159
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100
用户指南
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color -
Read Out Dual
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish Gold
Termination -
Contact Type -
Flange Feature -
Gender Female
Mounting Type -
Product Status Active
Card Thickness -
Series MEB
Number of Positions/Bay/Row -
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.100" (2.54mm)