MEM2012P101R
TDK Corporation
型号:
MEM2012P101R
描述:
FILTER LC(PI) 100MHZ SMD
库存 : 1783
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value 20dB @ 1.5GHz ~ 2GHz
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 100MHz (Cutoff)
Values -
Voltage - Rated 12V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series MEM
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (Pi)
Mfr TDK Corporation
Height 0.030" (0.76mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 200 mA