MEM2012SC151T001
TDK Corporation
型号:
MEM2012SC151T001
描述:
FILTER LC(T) 150PF SMD
库存 : 45396
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 150pF
Voltage - Rated 12V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
ESD Protection No
Series MEM
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr TDK Corporation
Height 0.037" (0.95mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.15
Current 1 A