Triad Magnetics
型号:
MET-17-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AUDIO XFMR 10KCT/500CT THRU HOLE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.471
$13.471
10
$9.94745
$99.4745
25
$9.18232
$229.558
50
$8.87642
$443.821
100
$8.63151
$863.151
250
$8.509036
$2127.259
500
$8.417209
$4208.6045
1000
$8.264174
$8264.174
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Impedance - Primary (Ohms) | 10kCT |
| Insertion Loss | - |
| Frequency Range | 300Hz ~ 100kHz |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage - Isolation | 1000VRMS @ 1 Second |
| Height - Seated (Max) | 0.465" (11.80mm) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.409" L x 0.310" W (10.40mm x 7.87mm) |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling |
| Weight | - |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | 80Ohm |
| Series | MET |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 500CT |
| DC Resistance (DCR) - Primary | 1kOhm |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 4.7:1 |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | ±2dB |
| Power Level | 40mW |