MF020-2-LC4
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
MF020-2-LC4
描述:
MF010 HIGH TEMP OXYGEN SENSOR
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Series MF020
Type Oxygen
Accuracy ±2%
Voltage - Supply 22.8V ~ 25.2V
Output 4mA ~ 20mA
Oxygen Range 1 mbar ~ 1000 mbar
Mfr Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Package Bulk
Current - Supply 500mA