MF0207FRD52-14R7
YAGEO
型号:
MF0207FRD52-14R7
描述:
RES 14.7 OHM 1% 0.6W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 14.7 Ohms
Series MF0
Power (Watts) 0.6W