MF1/4W680KFTB
Lumimax Optoelectronic Technology
型号:
MF1/4W680KFTB
描述:
RES 680K OHM 1% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series MF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W