MF1/8W330KFT
Lumimax Optoelectronic Technology
型号:
MF1/8W330KFT
描述:
RES 330K OHM 1% 1/8W AXIAL
库存 : 1000
总价
  • 100
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 kOhms
Series MF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W