MF1W220KFTB
Lumimax Optoelectronic Technology
型号:
MF1W220KFTB
描述:
RES 220K OHM 1% 1W AXIAL
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series MF
Power (Watts) 1W