MF92251V3-1000U-A99
Sunon Fans
型号:
MF92251V3-1000U-A99
品牌:
Sunon Fans
描述:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
库存 : 7078
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 39.5 CFM (1.11m³/min)
Noise 28.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.075A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range 4.5 ~ 13.8VDC
Product Status Active
RPM 2400 RPM
Mfr Sunon Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Auto Restart
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Bearing Type Vapo-Bearing™
Approval Agency cURus, TUV
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight 0.203 lb (92.08 g)
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Series MagLev® MF
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 900 mW