Eaton - Electronics Division
型号:
MFBM1V1005-102-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 1 OHM 0402 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.02185
$0.2185
25
$0.01938
$0.4845
50
$0.01729
$0.8645
100
$0.01463
$1.463
250
$0.01292
$3.23
500
$0.011856
$5.928
1000
$0.010127
$10.127
2500
$0.009044
$22.61
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 650mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MFBM1V1005 |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 300mA |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |