Eaton - Electronics Division
型号:
MFBW1V1005-101-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 100 OHM 0402 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.01235
$0.1235
25
$0.0114
$0.285
50
$0.01007
$0.5035
100
$0.008455
$0.8455
250
$0.007486
$1.8715
500
$0.006859
$3.4295
1000
$0.005862
$5.862
2500
$0.005244
$13.11
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 200mOhm |
| Impedance @ Frequency | 100 Ohms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MFBW1V1005 |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 450mA |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |