MFLA2010R7500FI
Eaton - Electronics Division
型号:
MFLA2010R7500FI
封装:
2010
描述:
RES 0.75 OHM 1% 3/4W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 750 mOhms
Series MFLA
Power (Watts) 0.75W, 3/4W