Standex-Meder Electronics
型号:
MFM7-37ADSO-L5CP13
封装:
-
批次:
-
描述:
GEAR TOOTH SENSOR - FLANGE MOUNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$46.683
$46.683
10
$38.90535
$389.0535
25
$34.45916
$861.479
100
$33.34747
$3334.747
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Must Release | - |
| Must Operate | - |
| Output Type | NPN |
| Termination Style | Connector |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Hall Effect Sensor |
| Package / Case | Flange Mount |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 28V |
| Mfr | Standex-Meder Electronics |
| Frequency | 15 kHz |
| Package | Bulk |
| Actuator Material | Ferrous Metals, Gear Tooth |