MFP1WSBRD52-3K97
YAGEO
型号:
MFP1WSBRD52-3K97
描述:
RES 3.97K OHM 0.1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.97 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 1W