MFP50SBRD52-412K
YAGEO
型号:
MFP50SBRD52-412K
描述:
RES 412K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 412 kOhms
Series MFP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W