MFR-25FRE52-1M37
YAGEO
型号:
MFR-25FRE52-1M37
描述:
RES 1.37M OHM 1% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.37 MOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W