MFR-25FRFPN1K
YAGEO
型号:
MFR-25FRFPN1K
封装:
Panasert
描述:
RES 1K OHM 1% 1/4W PANASERT
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Panasert
Resistance 1 kOhms
Series MFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W