MFR-25FTE52-430R
YAGEO
型号:
MFR-25FTE52-430R
描述:
RES 430 OHM 1% 1/4W AXIAL
库存 : 13887
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 430 Ohms
Series MFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W